Avril Lavigne Fan | Turkey
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Billboard Röpörtajı

2 posters
YazarMesaj
iremcn
Avril'ci co-admin
Avril'ci co-admin
iremcn

Yay

Yeni Billboard Röpörtajı Empty
MesajKonu: Yeni Billboard Röpörtajı   Yeni Billboard Röpörtajı EmptyPaz Haz. 20, 2010 12:33 pm

Avril Lavigne'in daha yumuşak tarafını duymaya hazır olun.Kanadalı pop star,billboard.com'a 4. stüdyo albümünü daha ciddi bir şekilde hazırladığını söyledi.Albüm büyük bir ihtimalle Kasımda çıkacak."Çoğu şarkı genelde akustik ve benim vokalim,"diyor Avril Lavigne."Bu genelde yaptığımdan çok daha değişik olacak.Pop-rock albümü değil.Daha çok duygu ve hissetmeyle alakalı.

Lavigne'nin kocası,Dercyk Whibley 12 şarkılık albümün 8 şarkısının yapımını üstlendi.Avril'ın dediğine göre şarkıların yarısını tek başına yazmış.Diğer yarısını ise uzun zamandır çalıştığı grup arkadaşı Evan Taubenfield ve söz yazarı/yapımcı Butch Walker(2004'te My Happy Ending single'ın içinde çalışmışlardı) ile yaptı.

"Bunu sadece aile ve yakın arkadaşlarım arasında tutuyorum."diyor Lavigne,2007'de son albümü The Best Damn Thing'i 1.6 milyon kopya satmıştı."Albüme çok yavaş başladım,sadece evde şarkıları yazıp piyanoda çaldım.Bu sefer bir sürü insanla çalışmadım."

Albümün ilk single'ı belli olmasada,25 yaşındaki Lavigne onun "Black Star" reklamındaki şarkının olabileceğini söyledi.

"Albüm için kaydettiğim ilk şarkı bu" diyor."Bir sürü insan sevdi.Bir çeşit ninni gibi."Görsel,piyanolu nakarat aslında reklam için yapılmıştı,ama Lavigne bunu tam bir kayda dönüştürmek istedi.

Albümdeki başka bir göze batan şarkı "Darlin" ise Lavigne 15 yaşındayken yazmış fakat hala söylenmemiş bir şarkı."Muhtelemen yazdığım ikinci şarkı[hayatım boyunca].Bu işi çözmeye çalışıyordum." diyor."Benim için bu şarkı çok özel."Daha olgun gözüken "Everybody Hurts",aynı zamanda etkileyici şarkı sözleri,"It's okay to be afraid." gibi.Lavigne,şarkıyı "değişik...ama beni kim ve ne olduğumdan ayıracak kadar değil."olarak tanımlıyor.

Lavigne bir yandan da günlerini Abbey Dawn ile dolduruyor."Dizayn süreci çok çok deliceydi."diyor Avril,tüm giysileri kendi kavramlaştıran biri olarak."Renkleri,giysileri ve desenleri seviyorum.Görsel ve aktifim."Şarkıcı giyim markasını bir dahaki ay Kanada'da piyasaya sürecek.Ve de,Avrupa ve Japonya'ya da getirmeyi istiyor.

Şimdilik,Lavigne'nin öncelikli odak noktası müzik.Albümü çıktığında,seneye Şubat ayında Kuzey Amerika'yı turlamayı bekliyor ve yanında dansçı getirmeyecek.Onun yerine canlı şovlarının heyecanını albüme yakın tutmak istiyor."Amerika'da bi tur yapmak istiyorum;çünkü bu albüme yakışacağını düşünüyorum.Sahnede olgunlaşıp şarkı söylemeye hazırım."
alıntı
ezqi!
Moderatör
Moderatör
ezqi!

Aslan

Yeni Billboard Röpörtajı Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Billboard Röpörtajı   Yeni Billboard Röpörtajı EmptyPaz Haz. 20, 2010 1:22 pm

Albüm hakkında bilgi vermesi güzel sağol cnm (:

Yeni Billboard Röpörtajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne Röportajı
» avril cosmopolitan roportajı...
» Avril Lavigne GG Röpörtajı
» yeni şarkı-Won't Let you go
» Yeni single: Here's To Never Growing Up