Avril Lavigne Fan | Turkey
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! :)

2 posters
YazarMesaj
Hermie*
Yeni üye
Yeni üye
Hermie*

Balık

Merhaba! :) Empty
MesajKonu: Merhaba! :)   Merhaba! :) EmptyCuma Tem. 20, 2012 1:43 am

Merhaba! Ben Melike, 16 yaşındayım. İstanbul da yaşıyorum. Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Harry Potter ve Britney Spears fanıyım. Avril'ı da çok severim ama bu 4'ü benim için çok ayrı. Adlarını duyunca bile karnımda kelebeklerin uçuşmasına sebep oluyorlar. Her neyse. Sitenize öyle Google'da dolanırken rastladım ve üye olmak istedim. Smile pek kendimden bahsetmek istemem ama bir kaç şey söyleyeyim;
Başlıca özelliğim çok fazla gülüyor olmam Very Happy öyle kikirik değil tabii kide ama somurtkan değilim. Ciddide sayılmam, herkesle kaynaşırım. Modanın insana yakışanı giymesi olduğunu düşünenlerdenim. Evde takıp takıştırıp catwalk yapan bir insanım. Haa söylemeyi unuttum koyu bir Victoria's Secret fanıyım. Özellikle Adriana Lima, Miranda Kerr, Candice Swanepoel, Doutzen Kroes ve Erin Heatherton favorilerim. Hepsini çok seviyorum tabii ama. Çok konuştum ben sanırım. O:) Sitenize düzenli girerim, paylaşım yaparım. Forumları çok seviyorum zaten rpg sitelerine çok küçük yaşta başladım. Öhööm neyse, tanıştığıma memnun ben kendi adıma. İnşallah iyi anlaşırız. Smile)
Jbmania ~

Admin
Admin
Jbmania ~

Ikizler

MesajKonu: Geri: Merhaba! :)   Merhaba! :) EmptyCuma Tem. 20, 2012 3:22 am

Günümüzde,en azından bizim yaşımızdakiler arasında Audrey Hepburn,Marilyn Monroe hayranları olduğunu öğrenmek şaşırtıcı bir deneyim oldu.Neyse,ben de Zeynep,hoşgeldiin Smile
Hermie*
Yeni üye
Yeni üye
Hermie*

Balık

MesajKonu: Geri: Merhaba! :)   Merhaba! :) EmptyCuma Tem. 20, 2012 3:38 am

Ahh evet fazla yok, aslında var ama Türkiye sınırlarında pek yok. Aslında Türkiye de de var. O kadar çok Marilyn tablosu, biblosu vs var ki. Sonuçta ikisi de Hollywood'un ikonları. (:

Merhaba! :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba ^^
» Herkese merhaba
» Herkese Merhaba :)
» Merhaba Elif ben.
» Herkese merhaba.