Avril Lavigne Fan | Turkey
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
https://2img.net/r/ihimizer/img685/9236/23ljj40.gif

Avrillavigne.Jforum.Biz'e hoş geLdin..
Yoksa daha üye değilmisin..?
üye oL aiLemize sende katıL Smile)
Fanımızdan yararlan,AvriL*ı tanı..!
Adminler~Aleyna,Zeynep~Mine.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İki insanı ayıran km'ler değildi

YazarMesaj
Jbmania ~

Admin
Admin
Jbmania ~

Ikizler

İki insanı ayıran km'ler değildi Empty
MesajKonu: İki insanı ayıran km'ler değildi   İki insanı ayıran km'ler değildi EmptySalı Mart 22, 2011 10:57 pm

Başkaları gibi başlamak istemiyorum cümlelerimeİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv ‘’Kadın esintili bir sonbahar akşamında sararmış yapraklar dökülürken rüzgarın edasıyla’’ gibi değil deİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv ‘’Kadın sıcaktan kavrulan bir yaz gündüzündeİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv insanlar yağmur duasına giderkenİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv o İki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
güneşin ozon tabakasını delip geçtiği bronzlaşmış tenine hayran
kalmıştı adamın. Birbirinin yanından geçerken aynı anda dönüp
bakmışlardı ve kalabalık arasında onları ayıran sadece on metre idi.
Yavaşİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv yavaş uzaklaşmak zorunda kalmışlardı birbirlerindenİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv evlerine gittiklerinde acaba onları ayıran kaç km idi?

Adam yatağa uzanmış kahverengi gözlerindeki ışıltı ile ama biraz titrek ve ürkekİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
acaba bir daha hangi kaldırım yolunda görebilirim diye dert yanıyordu.
Kadının bedeni pencere önünde gözü ise kaldırımda yürüyenlerde.

Ertesi
gün ikiside birbirlerini tekrar bulabilmek için aynı kaldırımda
yürümeye başladılar. Adam meydanda durmuş her gelene ve gelecek olana
gözünde bir ümitle bakıyordu. Adamın içini birden bir korku kapladı.
Kalbi yerinden fırlayacakmış gibi oldu. Kadın uzun boyluİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv gün ışığı gibi saçları ve deniz mavisi gözleriyle salına salına yürüyordu. Kadınİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv yan taraftaki banka oturdu kavuşmalarını kolaylaştırmak için. Adamsaİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv hala korkuyordu. Aralarındaki mesafe on metre idi ama onları ayıran metreler değil korkularıydı..

Yendi
korkusunu adam. Gitti yanına ve dedi ki; ‘’Ümit ediyorum ki
gözlerinizdeki o deniz maviliğin de benim barınabileceğim bir koy vardır
ve ben ilk defa güneşin rengini sizin saçlarınızda gördüm.’’ Güldü
kadın. Herşey o kadar güzel gelişiyordu kiİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
ama bir sabah kadın kalktığında onun nefesini artık bu şehirde
hissetmiyordu. Evet. Terkedilmişti kadın. Geriye kalansa sadece bir
mektuptu..

‘’Sevgilimİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv o yazıkİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv narin tenine dokunduğum günden beriİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
bu zamana kadar neredeydin diye düşünüp durdum hep ve kendime küfürler
ettim. Dokunmamalıydım sana. Bana ‘’karımın’’ on yıldır yaşatamadığı bir
mutluluğu bir ayda yaşattığın için teşekkür ederim. Evet ne yazık ki
doğru okudun sevgilim. Aslında sana sevgilim bile dememem lazım. Ben
yalancının tekiyim. Söyleyemedim sana doğruları. Sana yalan atacak kadar
çok sevdim seni. Bu bir mazeret değil tabi . Hayatı bir günlük sandım
ve o günü seninle yaşamak istedim. Hiçbirşey yapmadanİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv bir mektup bırakmadan İki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv doğruları yazmadan çekip gitmek isterdim. Ama öyle yapsaydımİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv sen pencere kenarında o minicik yüreğinle benim için çarpardın ve ben hisseder dayanamazdım.

Bütün üzüntülerimle beraber gidiyorum. Yaşattığım biraz mutluluk varsa seninle kalsın
Elveda.’’..

Ağlıyordu kadınİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
elindeki çay bardağını aynaya doğru fırlattı ve senden nefret ediyorum
diye bağırmaya başladı. Zamana ihtiyacı vardı kendini iyileştirmek için.
İlk uçağa atlayıpİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv bütün o kaldırım sıcaklıklarını ve pencere bakışlarını bırakıpİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv kafasını dinlemek için gitti uzaklara Ama yanlış olan bişeyler vardıİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv gittiği yerde adamı hissediyorduİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv hemde daha çok hissediyordu. Oysa ki adam kendini kapattığı odanın içinde ölümü bekliyorduİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv
Yalan atmıştı sevdiğine hastalığını söyleyemedi. Ondan nefret etmesi
için böyle bir yalan atmıştı. Ölüm burukluğunu hissetmesini istemedi
sevdiğinin. Ona yalan söyleyecek kadar çok sevdi adam. Bir sabah
uyandığında hiçbişey hissetmedi kadın ve bir sahil kenarında otururken
sevdi bir başkasını İki insanı ayıran km'ler değildi Smilivbir başka şehirde. Artık başka anıları olacaktı kadının. Adamsaİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv yummuştu gözlerini bir sonsuzluğa. İki insanı ayıran km’ler değilİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv şanssızlıklarİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv imkansızlıklarİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv yalanlarİki insanı ayıran km'ler değildi Smiliv ve ölümlerdi...

Alıntı

İki insanı ayıran km'ler değildi
1 sayfadaki 1 sayfası